HAKKIMIZDA kimiz biz? HİZMETLERİMİZ ne yaparız? REFERANSLAR malum İLETİŞİM bize ulaş

HİZMETLERİMİZ

BROŞÜR DAĞITIMI
Belirleyeceğiniz lokasyonlarda kurulacak firmanıza ait standlarda durularak potansiyel müşterilerle birebir iletişime geçilerek gerçekleştirilen dağıtım çalışmasıdır. Bu tanıtım çalışması için, dağıtımın gerçekleşeceği bölge belediyesinden standlı dağıtım izni gerekmektedir.

ÜRÜN DAĞITIMI
Belirleyeceğiniz lokasyonlarda insanlardan ücret talep edilmeden ürün dağıtılarak gerçekleştirilen bu çalışmamız günümüzde en fazla ilgi gören reklam tanıtım çalışmalarından biridir. Elden broşür dağıtımından farklı olarak bu tarz aktif sokak reklam çalışmalarında insanlar kendiliğinden gelerek ürünü talep eder, ürün hakkında, firma hakkında bilgi ister. Belediye izni bu çalışma için de geçerlidir.Her sektörden firmalar, bütçesine uygun ürünler dağıttırabilir. Amaç ilgiyi markanıza çekmek, hedefinize ufak bir armağanla ulaşmaktır.

OTO KOKUSU DAĞITIMI
Yine sizlerin belirleyeceği lokasyonlarda bulunan park halindeki araçların sileceklerine tek tek bırakılarak gerçekleştirilen reklam çalışmasıdır. Marka bilinirliğine büyük katkı sağlayan bu çalışma için belediye izni şart değildir.

BROŞÜR DAĞITIMI
Belirlediğiniz bölgeler doğrultusunda ; site ve apartman girişleri , posta kutuları , iş yerlerinin baz alındığı dağıtım çalışmasıdır.


Copyright © Rainbow Dağıtım
2008-2014 Tüm Hakları Saklıdır
Adres: Yeni Mahalle Milliyet Caddesi No 10 /2 Yatağan- Muğla
Telefon :
0252 572 98 41 / Cep : 0538 891 59 85